ZESPÓŁ JAZZOWY NA EVENT

Z naszym zespołem jazzowym wzmocnisz pozytywny wizerunek swojej marki.

Organizacja imprez to wymagająca sztuka, na którą składa się szereg elementów. Muzyka jest jednym z nich. Odpowiednio dobrana do charakteru przyjęcia ma kolosalne znaczenie w powodzeniu całej imprezy i zbudowaniu pięknej atmosfery wśród gości.

Nie od dziś wiadomo, że muzyka łagodzi obyczaje. Może ona być znakomitym narzędziem kształtowania wizerunku Twojej marki. Poprzez dobrze dobraną muzykę możemy budować wśród klientów i partnerów biznesowych pozytywne, ciepłe skojarzenia. Dlatego proponujemy Państwu wyjątkową oprawę imprez firmowych. 

ZESPÓŁ JAZZOWY ATRAKCJĄ TWOJEGO EVENTU

W dzisiejszych czasach, gdy jesteśmy zalewani sztuczną muzyką elektroniczną, zespół muzyczny grający wyłącznie na żywo, który czaruje jazzowym brzmieniem nietuzinkowych instrumentów, podkreśli prestiż i wyjątkowość Twojej firmy, wprowadzi Klientów w niebanalny klimat i sprawi, że poczują się wyjątkowo.

Ciekawe aranżacje najbardziej znanych standardów jazzowych oraz przebojów rozrywkowych stworzą na przyjęciu magiczną atmosferę i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Potrafimy elastycznie dostosować się do charakteru imprezy, będąc zarówno główną atrakcją wieczoru, jak i stanowiąc subtelne tło muzyczne przyjęcia.

KOMPLETNA OPRAWA ARTYSTYCZNA W JEDNYM MIEJSCU

Wybierając zespół jazzowy The SPELL otrzymają Państwo nie tylko oprawę muzyczną. Zadbamy także o zapewnienie odpowiedniego nagłośnienia i oświetlenia. Współpracujemy także ze świetnymi DJ-ami, którzy znakomicie uzupełnią przyjęcie muzyką taneczną.

W repertuarze posiadamy m. in. utwory, które świetnie pokreślą klimat imprezy w stylu lat 20. i 30. XX w. Na czas Świąt Bożego Narodzenia proponujemy koncert kolęd i zagranicznych hitów świątecznych.

Nasz zespół jazzowy występuje w różnych składach, dzięki temu może dopasować się także do różnych budżetów czy warunków scenicznych. Sprawdź, w jakich konfiguracjach możemy wystąpić na Twoim evencie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jeśli poznamy Twoje plany na dany event, z przyjemnością zaproponujemy idealny na Twoją okazję skład zespołu.