WESELA

Nasz zespół stworzy wyjątkową atmosferę na Twoim weselu

Jazzowe brzmienie zespołu muzycznego, elegancki wizerunek sceniczny i nietuzinkowe instrumenty świetnie podkreślą prestiż i stworzą na Twoim przyjęciu wspaniałą atmosferę. Nasz zespół smooth jazzowy proponuje stylową mieszankę znanych i lubianych przebojów we własnych aranżacjach.

Doświadczenie, profesjonalizm i dodatkowe ekskluzywne rozwiązania, które mamy możliwość zorganizować, stawiają ofertę naszego zespołu w kategorii najwyższej jakości usług oprawy muzycznej eventów.

JAK PRACUJEMY?

Nasz repertuar świetnie się sprawdza na przyjęciach ślubnych w formie zasiadanej

Jeśli impreza ma być dłuższa i typowo taneczna współpracujemy dodatkowo z DJ-em. Na początku przyjęcia gramy subtelną muzykę w tle (nastrojowe ballady i standardy jazzowe), w kolejnych dwóch blokach repertuar naszego zespołu jazzowego poszerza się o żywsze utwory (swing, latino), by rozkręcać atmosferę. Po naszym występie wchodzi DJ z muzyką mechaniczną.

Dzięki temu można zaspokoić gusta wszystkich gości, jednocześnie utrzymując przyjęcie w eleganckim i niestandardowym klimacie.

Nasz zespół jazzowy dba o wizerunek sceniczny i przywiązuje dużą wagę do detali. Dlatego mamy w naszej ofercie także usługi specjalne. Na Państwa życzenie możemy zapewnić  dodatkowe elementy sceniczne, tj. oświetlenie, podest sceniczny, specjalnie zaprojektowaną scenografię a także fortepian. Współpracujemy w tym zakresie z zaufanymi podwykonawcami.

Dodatkowym atutem naszej usługi oprawy muzycznej wesel jest możliwość dopasowania składu zespołu do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.